Seyirciler :)

17 Ekim 2010 Pazar

Film Maratonu

Dün akşam kardeşimle film maratonu yapacaktık ancak kardeşimin sızması sonucu maratonu tek başıma tamamladım :)


Kanal Türk'te dün gece çok güzel iki film vardı; Hilary Duff ve Chad Michael Murray'ın {chaaad <3} oynadığı A Cinderella Story ve Nicole Kidman ve Sandra Bullock'un oynadığı Pracktical Magic. 


Uyarımı yapıyım, spoiler içermektedir.


Cinderella Story'de yaşanan olaylar çok ütopik aslında. Filmi kısaca özetlemek gerekirse, Sam diye bir kız var, bu kızımızın babası ölüyor ve tüm ev&dükkan&arabalar faso fise üvey annesi ve onun çocuklarına kalıyor. Sam lise son sınıfta okuyor ve okulun chat sitesi gidi birşeyinde bir oğlanla tanışıyor, bunlar birbirlerini hiç görmeden sohbet etmeye başlıyorlar ve birbirlerine internet üzerinden aşık oluyorlar {peh!}. Sam gerçek hayatta Austin diye birinden hoşlanıyor. Sonracığıma bir baloda birbirlerini görmeye karar veriyorlar, Sam baloya maskeyle geliyor. Bir bakıyorki o mesajlaştığı kişi Austin ! Daha fazla anlatmıyayım ama sonunun mutlu son olduğunu hepiniz anladınız sanırım. Ütopikliğide burda işte, sen kalk biriyle mesajlaş ve o senin aşık olduğun kişi çıksın! Maalesef böyle şeyler ancak filmlerde olur :(Chad Michael Murray filmde çok taştı <3
Yer İlke ablası onu yer ehuehu :D


İkinci filmimiz Türkçe adıyla Aşkın Büyüsüydü. Bunu da kısaca özetlemek gerekirse, iki cadı kız kardeş var ama bunlar beraberlerinde birde lanet taşıyorlar; aşık oldukları erkekler zamansız ve beklenmedik şekilde ölüyorlar. Filmde Nicole Kidman çok güzeldi, kıskanmadan edemedim :DBir cumartesi akşamıda böyle geçti işte, umarım sizde iyi bir hafta sonu geçirmişsinizdir :)1 yorum:

Adsız dedi ki...

2 filmi de izledim ve ikisini de çok sevdim !

Hillary Duff baloda çok harikaydı di mi o.o
Gelinlik istiyorum öyle o.o

Nicole Kidman'a zaten laf yok u.u
Yerim onu u.u

Sıla (: